wycieczka

Czas na urlop.

Gdzie wybrać się na urlop?

To pytanie bardzo często pojawia się wśród Nas. Wybrać Polskę czy zagranicę? Najgorsze w tym jest fakt, że koszty są praktycznie takie same. Zatarła się już znacząca różnica cen, która kiedyś występowała. Wczasy w Polsce stały się bardzo drogie, a co jeszcze gorsze nigdy nie masz pewności, że chociaż w połowie się udadzą. Proszę wyobrazić sytuacje w której podczas tygodniowego wyjazdu jedyne co nas spotkało to deszcz….

Samemu planować czy biuro podróży?

Jeżeli chcemy więcej zwiedzać niż wypoczywać leżakując na plaży lepiej zaplanować wycieczkę samemu. Owszem biura podróży mają atrakcyjne oferty wycieczkowe jednak My zawsze wolimy jechać na własną rękę, ponieważ w dowolnym miejscu i w dowolnej chwili możemy się zatrzymać. W przypadku wycieczki sprawa wygląda nieco inaczej. Owszem wyjazd z biurem podróży daję duży komfort, ponieważ nie musimy nic planować szukać itd, nie mniej jednak my polecamy wyjazdy, które sami organizujemy od A do Z!
wycieczka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>